Toimusid LKSL MV kergejõustikus!

Kolmapäeval võistlesid Läänemaa koolide õpilased kergejõustikus. HLA õpilased võitsid mitmeid medaleid.

Traditsiooniliselt algas võistluspäev 4×100 m teatejooksudega.  Meie kool võitis teatejooksudes 3 hõbemedalit.  T-C vanuseklassis kuulusid võistkonda Eva-Lotta Saar, Karlote Karm, Kristina Zukova ja Kerstin Põldmaa. P-D vanuseklassis kuulusid võistkonda Jesse-Joel Jürimäe, Sander Soome, Matis Russi ja Alexis Rebane. P-C vanuseklassis kuulusid võistkonda Oliver Metsar-Villakov, Risto Trik, Matteus Kalda ja Sten Veski

Individuaalaladel oli meie kooli edukaim Eva-Lotta Saar, võites 5 medalit. Eva-Lotta võitis T-C klassi 60 m jooku ajaga 8,52. Oli kaugushüppes tulemusega 4.14 teisel kohal, kõrgushüppes 1.30  kolmas ja 600m 2.02,1 kolmandal kohal.

P-D klassis oli edukaim Alexis Rebane 3 medaliga. Lisaks teatejooksule, oli Alexis hõbemedalil palliviskes, visates palli 49 m ning kolmas 1000 m jooksus, aeg 3.43,2.

P-D klassis võitis Sander Soome hõbemedali 60 m jooksus, ajaga 9,08. Jesse-Joel Jürimäe võitis pronksmedali kõrgushüppes ületades kõrguse 1.30

P-C vanuseklassis võitis Sten Veski pronksmedali kõrgushüppes ületades 1.40. Samuti võitis pronkmedali 1000 m jooksus Oliver Metsar-Villakov.